CFMOTO 800NK Advanced
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација CFMOTO 800NK Advanced 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 88 mm |
| Takt | 65.7 mm |
| Snaga motora | 95 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9250 okr./min |
| Okretni moment | 79 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.8 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, |
| Pokretanje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Pomak | 799 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 130 mm |
| Prilagodba | Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 130 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | J.Juan |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Robna marka | J.Juan |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2146 mm |
| Širina | 818 mm |
| Visina | 1137 mm |
| Međuosovinski razmak | 1465 mm |
| Visina sjedala | 825 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 186 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 220 km/h |
| Raspon | 300 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 120 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 5 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 95 dB |
| Buka u stanju mirovanja 95 dB | да |
| Payload | 180 kg |
| Maximum authorized weight | 366 kg |
| Ground clearance | 185 mm |
Oprema
| Oprema | LED farovi, TFT zaslon, USB socket, USB-C socket, , , |
|---|
Цена CFMOTO 800NK Advanced
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
CFMOTO 800NK Advanced Историја
CFMOTO 800NK Advanced 2025

95 ХП
799 цц
189 кг
1.074.232 RSDавг. тржишна цена
CFMOTO 800NK Advanced 2024

95 ХП
799 цц
189 кг
887.708 RSDавг. тржишна цена
CFMOTO 800NK Advanced 2023

95 ХП
799 цц
189 кг
ФАК гуме CFMOTO 800NK Advanced
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
ФАК CFMOTO 800NK Advanced
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla CFMOTO 800NK Advanced?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla CFMOTO 800NK Advanced s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 6.690 USD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl CFMOTO 800NK Advanced ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla CFMOTO 800NK Advanced?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala CFMOTO 800NK Advanced.
- Koliko je popularan motocikl CFMOTO 800NK Advanced?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom CFMOTO 800NK Advanced. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
CFMOTO 800NK Advanced Слике
Извор: 1000PS




Прикажи још слика



























